Jump to content

Welcome to Royal-Games România
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

★ Zombie OutStanding v7.1 by LondoN eXtream ★

No replies to this topic

LondoN eXtream

LondoN eXtream

Vizitator RG

• Membru
  • Pip
  • 1 posts
Acest addons pastreaza gameplay-ul old dar totusi fun al serverelor de zombie care au fost odata. Am pastrat elementele old ale addonsurilor si le-am facut un upgrade `in viitor`. Nu are rost sa stau sa va fac descrieri lungi, va las pe voi sa vedeti restul:

Ce update `in viitor` am facut asupra acestui addons?
★ Zombie au puterea de a face un super jump odata la 5 secunde.
★ Nemesis-ul prin tintirea si apasarea tastei R are puterea de a ingheta un om pentru 3 secunde.
★ Oamenii beneficiaza de parasuta pe cand zombie nu.
★ Oamenii au beneficiul de a trece unii prin altii fara a ramane blocati pe cand zombie nu.
★ Grenada ce lumineaza a fost inlocuita cu una ce explodeaza si ofera ammo in functie de damageul facut.
★ Jetpack + Bazooka ce ofera ammo in functie de damageul facut.
★ Un Sistem de puncte cu salvare automata.
★ Un Shop pe puncte. 
★ Am adaugat cvar prin care puteti alege daca sa se salveze ammo sau nu.
★ Am adaugat un reset score special. Acesta va fi ca un extra item, trebuie sa platiti ca sa va resetati scorul.
★ Am refacut pluginul de top15 si rank.
★ Sistem de donare. Puteti dona ammo catre orice jucator aflat pe server.
★ Special Geo IP. Cand cineva se conecteaza, respectiv cand o sa fiti spec va va oferii detalii despre tara si orasul jucatorului.
★ Server Leader. Acesta ofera informatii despre cel ce are cele mai multe puncte si ammo.
★ Adminii au un skin special de agent respectiv un cutit din CS:GO (Karrambit Ruby)
★ Reminder: Afiseaza informatii despre HP-ul jucatorului cand este mod si respectiv oamenii/zm ramasi in viata.
★ Comenzile default au fost rescrise si adaugate in codul sursa respectiv s-au adaugat cateva comenzi noi.
★ Bonus Play - pentru fiecare 4 minute jucate jucatorul va primi 4 packs.
★ Admin TAG - adminii au tag in chat dar in acelasi timp pot scrie si colorat
★ Sistem de VIP

Care este pretul acestui addons?
★ AMXX Licentiat - 10 Euro
★ AMXX Nelicentiat - 15 Euro
★ AMXX + SMA - 20 Euro

Cum ma poti contacta? Steam: https://steamcommuni...ondon_extreamcs
Cum putem plati? Puteti plati doar din PayPal sau depunere numerar prin Western/Moneygram (suportati comisionul!)
Dupa cumparare aveti dreptul la instalarea gratuita de catre mine (de 2 ori). Licenta se poate schimba de 2 ori de asemenea. Nu fac schimbari la addons, se cumpara exact asa cum este, nu adaug nu scot nimic. Pentru modificari aditionale totul va costa.

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users