Sari la conținut
Royal-Games
Djmax38

Reclamatie vyrusel

Postări Recomandate

Nick-ul tau:Bob0
Nick-ul player-ului/Adminului:vyrutz
Data &ora:01/21/2019
Motiv:But
Dovada: https://imgur.com/a/PdzawV4 

El imi spune mie ca nu ii dau pozele dupa ce dau spam in consola cu "say + link" si se face ca nu ma aude in loc sa se ocupe cu pozele el se joaca cu DND.Iar cand am intrat de pe spec la CT/T imi da "fuck off" fara nici un motiv dupa ce i-am dat si link de 10 ori...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
16 minutes ago, Djmax38 said:

Nick-ul tau:Bob0
Nick-ul player-ului/Adminului:vyrutz
Data &ora:01/21/2019
Motiv:But
Dovada: https://imgur.com/a/PdzawV4 

El imi spune mie ca nu ii dau pozele dupa ce dau spam in consola cu "say + link" si se face ca nu ma aude in loc sa se ocupe cu pozele el se joaca cu DND.Iar cand am intrat de pe spec la CT/T imi da "fuck off" fara nici un motiv dupa ce i-am dat si link de 10 ori...

Specific ca am primit ban pe contu de steam....STEAM_0:0:142102415

Partajează acest post

Link spre post

in primul rand se face doar o cerere nu doua , in al doilea rand eu nu am vazut nici un fel de link si nici dnd nu cred ca a vazut ....si data viitoare numai te lasa asteptat ..si motivul nu a fost but ..si din cate imi amintesc, iti cerusem si un wargods  , dar tu nepasator ai intrat la joc

Editat de -=Rsk*vyrutz*=-
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, Djmax38 said:

Specific ca am primit ban pe contu de steam....STEAM_0:0:142102415

In primul rand nu e vina mea ca nu pot sa dau un cacat de edit sa nu postez atata dar na ...forum 10/10

in al doilea rand nu ai cerut nici un wargods .Tu cu DND v-ati jucat 1V1 pe mid dupa care m-ai pus spec de 2 ori iar dupa aia ma trezesc cu"fuck off" iar inainte de aia cand ai facut pozele mi-ai spus clar "imgur" asa ca le-am postat pe imgur.Eu nu cred ca "nu ai vazut nici tu nici el" din moment ce eram spec si mai dau si ca prostu in consola spam de 10 ori cu link de la imgur...nu e vina mea daca nu se vede din Spec la cei din joc.De ce nu ai ramas spec sa vorbim,De ce nu ai comunicat cu mine? Mi-ai spus o singura data "imgur" si atat. Tu te-ai pus imediat la joc in loc sa iti faci datoria sa verifici pozele + cu steam on dar na...asta e mentalitatea de admin.

Partajează acest post

Link spre post

auzi stii care e faza , de frustati dastia m-am tot saturat ia arata tu mie "dovada" ca mi-ai trimis tu mie de 10 ori de ai facut spam ..... poate is eu chior sau cine stie :)))))

si nu trebuie sa imi faci tu regulile unde sa stau eu sa verific playerii .

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, -=Rsk*vyrutz*=- said:

auzi stii care e faza , de frustati dastia m-am tot saturat ia arata tu mie "dovada" ca mi-ai trimis tu mie de 10 ori de ai facut spam ..... poate is eu chior sau cine stie :)))))

si nu trebuie sa imi faci tu regulile unde sa stau eu sa verific playerii .

Ca sa iti spun pe intelesul de 12 ani...Eu nu iti fac nici o regula nici tie nici la altcineva dar daca sti ca mesajele de pe spec nu se vad la cei cara joaca atunci de ce nu ai stat spec cu mine? Si ce "dovada" vrei sa iti arat daca tu mi-ai dat dupa 2 minute "fuck off".Aaa stai am uitat ti-a fost greu sa repeti si atunci te-ai decis ca aaa pai lasa ca ii dau ban si gata...Cat despre unban tu chiar crezi ca mor de ban-ul tau? Poti sa te stergi la cur cu el,cat despre frustrati ce sa mai zic.Cine e frustrat? Eu? Nici de cum nici nu am pentru ce cand stiu ca ori ce copil de 12 ani poate avea gradul de Admin.Daca chiar ar fii un motiv sa fiu frustrat singuru-l motiv ar fii ca dati comenzi aiurea pentru ca voi sunteti "mare zmeii".Nu mai am ce sa cer de la tine daca si pana la cei care joaca cu steam le dai (ban,llama,fuckoff,etc) se vede de aici ce experienta ai in a fii Administrator ;) 

Editat de Djmax38

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.