Sari la conținut
Royal-Games
Get_Rekt

UnBan Get_r3kt

Postări Recomandate

f5ebT79.pngNume ( real ) :Daniel
f5ebT79.pngNick-Name :Get_r3kt
f5ebT79.pngDe la cine ai luat BAN ? :$*Rafy-Austriacu*$
f5ebT79.pngMotivul pentru care ai luat ban ? : probabil din greseala pentru ca nici wg nu mi s a cerut nici pe sv nu am fost cand am fost banat
f5ebT79.pngDovada :am fost banat pe numele solooo, nu am avut niciodata acest nume, nici de el nu am auzi vreodata
f5ebT79.pngAlte precizari :SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Name: SOLOOO" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "IP: 82.137.15.80" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Reason: Iesi-afara" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Unban Time: Permanent Ban" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin Name: $*Rafy-Austriacu*$" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin SteamID: STEAM_0:1:162776222" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "If you think you were banned unfairly, report this information to our website:" SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "www.royal-ggames.ro"

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum